Курси, що забезпечуються викладачами коеджу ЧНУ
Виробнича практика 072 Фінанси, банківська справа і страхування (Коледж)
Виробнича
практика студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з
метою набуття виробничих навиків приймати самостійно рішення в реальних
виробничих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх спеціалістів до
реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної
підготовки.
START-UP: теорія і практика
Вибіркова дисципліна «Start-up: теорія і практика» розрахована на студентів різних спеціальностей, спрямована на вироблення у студентів практичних навичок щодо створення стартапів. Цей курс пропонує практичні перевірені інструменти для перетворення ідеї у продукт чи послугу, що створює цінність для інших. Студенти вивчають ці інструменти, вчаться розказувати про власні ідеї, як будувати виграшну стратегію, як формувати унікальну ціннісну пропозицію, готувати бізнес-план, порівнювати свої інновації з існуючими рішеннями, будувати гнучкість у своєму плані та визначати коли найкраще вийти справи. Дисципліна передбачає послідовне вивчення суті стартапа та його просування.
Маржинальна торгівля
Вибіркова дисципліна «Маржинальна торгівля» розрахована на студентів різних спеціальностей, спрямована на вироблення у студентів практичних навичок маржинальної торгівлі на цифрових платформах. Цей курс пропонує практичні перевірені інструменти технічного і фундаментального аналізу що широко використовуються в торгових платформах. Студенти вивчають ці інструменти, методи, вчаться формують виграшну торгову стратегію, формують дисципліновану поведінку, контролювати власні емоції. Дисципліна передбачає послідовне вивчення інструментів та логіки проходження операцій.
Ринок фінансових послуг (Коледж)
Вибіркова дисципліна «Ринок фінансових послуг» розрахована на студентів різних спеціальностей, спрямована на формування у студентів теоретичних знань та вироблення практичних навичок щодо взаємозв’язків між джерелами формування фінансових ресурсів та їх використанням, функціонування фінансових інструментів, суті фінансового посередництва, особливостей обігу різних видів фінансових інструментів, видів, форм і методів регулювання фінансового ринку. Дисципліна передбачає послідовне та систематизоване вивчення суті та значення ринку фінансових послуг у сфері економічних відносин, покликана дати краще розуміння та усвідомлення усіх економічних процесів, які відбуваються на ринку фінансових послуг, системи відносин, що виникають у процесі руху фінансових ресурсів між державою, юридичними і фізичними особами за допомогою спеціалізованих інститутів.
Біржова діяльність (Коледж)
Біржова діяльність – це діяльності на світових фінансових ринках, освоєння методів аналізу фінансових ринків та вмінням ефективно користуватись біржовими інструментами, здатність приймати ефективні стратегічні рішення та прогнозувати тенденції і страхувати ризики на ринку.
Обов’язки фахівця – аналізувати товарні ринки і конкурентоспроможність виробників, управляти виробництвом та організовувати ефективний товарорух з метою покращення результатів діяльності.
Основи маркетингу (Коледж)
Мета
навчальної дисципліни: формування
системи знань про сутність і зміст маркетингу як філософії підприємницької
діяльності в умовах ринкової економіки і конкуренції, а також засвоєння
студентами теорії і практики здійснення маркетингової політики фірм у сфері
планування товарного асортименту, ціноутворення, збуту товарів і послуг,
реклами, просування товарів, а також організації управління маркетингом.
Фінанси малого бізнесу
Розвиток малого бізнесу в Україні є необхідною умовою для розв’язання комплексу соціальних та економічних проблем, залучення до підприємницької діяльності значної частини населення й переходу до інноваційного типу економічного розвитку.
Тому дисципліна «Фінанси малого бізнесу» є актуальною й відповідає вимогам сучасного розвитку економіки.
Фінансова грамотність (Коледж)
Розвиток фінансової та економічної грамотності, дотримання правових норм у фінансовому житті, правильне фінансове планування – ось запорука особистого успіху. Фінансова грамотність – це здатність керувати фінансовими потоками (доходами і витратами), розумно розподіляти гроші, тобто жити власними силами та правильно примножувати наявний капітал.